завантаження...
До вершини
кіт
Ім'я: Глашенька
Дата реєстрації: 2018-12-02 18:49
День народження: не визначено
Стать: жінка
Місцезнаходження: Ukraine, Syeverodonetsk
PetID:
Ветеринар: не вибрано
Власник: Waleriya

🆘Глашеньке осталось жить два дня😓.... в доме, тепле, добре. Потом придется эту сказочную малышку выпустить на улицу😓. Куда?Просто посреди города: у нее нет насиженного места😓. Зачем: заканчивается передержка, (уезжает девушка), нам никто не помогает с передержками, все клеточке в клинике заняты.😓😓😓ПОМОГИТЕ, пожалуйста! 

Дом или передержка! 

Глаше нет года , очень потешная ласковая, ручная миниатюрка. Стерилизована. Здорова. Лоточек на пять. 0501989130 Юлия.

Записи ветеринарних даних можуть бути зроблені тільки ви та ветеринари, які консультували вас.

Медичні записи:

Будь ласка, зверніть увагу

Ми надіслали вам посилання для перевірки вашої електронної адреси. Не забудьте перевірити папку "Спам". Якщо раптом повідомлення потрапило в цю папку, натисніть кнопку "Не спам!"".

Якщо ви не отримаєте електронний лист із посиланням на активацію протягом найближчої хвилини, натисніть тут:

Будь ласка, зачекайте сек.

Якщо ця спроба також не вдається, ми рекомендуємо використовувати іншу електронну адресу для реєстрації.

Помилка Приховані коментарі доступні тільки автору публікації та вами. Прихований коментар Оцініть від 1 до 5 балів! це огидно це погано так Так це добре це чудово Не ставте Оцініть це: Зберегти зміни Вставити зображення Завантажити зображення Подобається! Не подобається! На жаль, є помилка в запиті. Оновіть сторінку. Зберегти коментар Мінімальна довжина коментаря 5 символів. Будь ласка, зверніть увагу Ви впевнені, що хочете видалити цей коментар? Видалити коментар Посилання на коментар Виділіть та скопіюйте посилання: Повідомити про порушення Опис проблеми або суть претензій: Користувач: Коментар # Видалити всі коментарі Будь ласка, опишіть суть претензій Кількість переглядів і унікальних користувачів (коли читач був більше 20 секунд)