завантаження ...
До вершини

Платні послуги

Вартість оплачених послуг вказана безпосередньо на сторінці замовлення кожного конкретного сервісу. Ніякі відсотки на гроші, зроблені користувачем, не стягуються.

Всі платежі є безвідкличними - скасувати завершений платіж неможливо.

Оплата будь-якої послуги означає повне і безумовне прийняття всіх умов, включаючи розмір зборів.

Всі платні послуги, що надаються користувачам мережі vetworld.net, надаються автоматично, відразу на момент оплати, і вважаються наданими повністю та з належною якістю. Відмова від використання вже наданих послуг неможлива.

У разі добровільного припинення користування сайтом користувачем або блокування користувачем Адміністрації, кошти, сплачені за послуги, що надаються мережею vetworld.net, не повертаються.

Наші платні послуги

Підйом публікації - $ 1.00
Сприяти протягом 24 годин - $ 3
Сприяти протягом 7 днів - $ 10
Сприяти протягом 30 днів - $ 38
Сприяти протягом 90 днів - $ 100
Сприяти протягом 180 днів - $ 190
Сприяти протягом 365 днів - $ 350

Будь ласка, зверніть увагу

Ми надіслали вам посилання для перевірки вашої електронної адреси. Не забудьте перевірити папку "Спам". Якщо раптом повідомлення потрапило в цю папку, натисніть кнопку "Не спам!"".

Якщо ви не отримаєте електронний лист із посиланням на активацію протягом найближчої хвилини, натисніть тут:

Будь ласка, зачекайте сек.

Якщо ця спроба також не вдається, ми рекомендуємо використовувати іншу електронну адресу для реєстрації.Щоб зробити наше обслуговування максимально зручним, ми використовуємо спеціальні файли cookie для зберігання статистичної інформації та інформації про наших користувачів. Крім того, ми використовуємо статистичні послуги третіх сторін (наприклад, Google). Більш детальну інформацію про політику конфіденційності нашої служби можна знайти за цим посиланням:
Конфіденційність & Cookies