завантаження ...

Про проект Vetworld

Спеціалізована соціальна мережа Vetworld надає всім, діяльність яких пов'язана з домашніми тваринами, широкий спектр функціональних можливостей як у професійній сфері, так і при вирішенні поточних проблем.

Наша мережа допоможе вам знайти професіоналів, звернутися до них за допомогою, ділитися досвідом з колегами, обговорити будь-які питання, пов'язані з вашим домашнім улюбленцем, а також рекламувати свої продукти або послуги.

Ми сподіваємось, що наша мережа буде служити ветеринарам та власникам бізнесу як потужний робочий інструмент та джерело професійного зростання, тоді як усі власники домашніх тварин знайдуть унікальні можливості для своїх домашніх тварин.

Можливості індивідуального користувача проекту Vetworld залежать від його професії, фактичних професійних навичок, особистих інтересів та дотримання простих правил, встановлених у нашій мережі.

Всі основні опції та інструменти нашої мережі доставляються безкоштовно, тоді як додаткові можливості премії для просування Ваших товарів та послуг (Ваш контент) надаються за плату відповідно до встановлених тарифів.

Кожен користувач нашої мережі, діючи для власних цілей, приймає рішення про використання будь-яких опцій, інструментів і послуг. Використання платних функцій не є обов'язковою умовою.

Ми віримо в те, що кожен користувач, який пропонує свої продукти та послуги, а також здійснює платежі за продукти та послуги інших учасників проекту Vetworld, буде діяти у своїх власних інтересах розумно і добросовісно, повністю дотримуючись моралі та законодавства.

Адміністрування мережі не втручається у взаємозв'язок посередників, хоча має право в будь-який момент обмежити доступ до мережі користувачам, які порушують встановлені норми порядності та правил.

Telegram @QwertyNetworksBot

Будь ласка, зверніть увагу

Ми надіслали вам посилання для перевірки вашої електронної адреси. Не забудьте перевірити папку "Спам". Якщо раптом повідомлення потрапило в цю папку, натисніть кнопку "Не спам!"".

Якщо ви не отримаєте електронний лист із посиланням на активацію протягом найближчої хвилини, натисніть тут:

Будь ласка, зачекайте сек.

Якщо ця спроба також не вдається, ми рекомендуємо використовувати іншу електронну адресу для реєстрації.Щоб зробити наше обслуговування максимально зручним, ми використовуємо спеціальні файли cookie для зберігання статистичної інформації та інформації про наших користувачів. Крім того, ми використовуємо статистичні послуги третіх сторін (наприклад, Google). Більш детальну інформацію про політику конфіденційності нашої служби можна знайти за цим посиланням:
Конфіденційність & Cookies